Text Box: SET-POL
Text Box: SERWIS
Text Box: PYTANIE DO NAS
Text Box: KONTAKT

SET-POL to dostawca kompletnych rozwiązań do kontroli jakości zasilania i zarządzania zasilaniem, które gwarantują najwyższą niezawodność wymaganą przez współczesną gospodarkę cyfrową.

Oferując bardzo szeroką gamę produktów i usług, gwarantujemy klientom brak problemów z zasilaniem. Minimalizujemy ryzyko biznesowe klienta związane z:

· zanikami napięcia

· chwilowymi wahaniami jego amplitudy

· udarami napięciowymi

· przepięciami, szumami

· wahaniami częstotliwości

· odkształceniami harmonicznymi

Zarówno produkty jak i usługi oferowane przez SET-POL cieszą się zaufaniem szerokiego grona klientów  od małych firm do menadżerów korporacyjnych działów IT i zarządców budynków; od firm telekomunikacyjnych i dostawców usług przemysłowych do instytutów opieki zdrowotnej i agencji rządowych.

 

Oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń UPS dostępnych na polskim rynku, jak również  urządzeń nieistniejcych obecnie producentów jak:

ABB urządzenia z serii:

· PX1 1000, PX1 3000, PX1 5000

· P3 Spectrum (modele 1 i 3 fazowe)

· PX4 Spectrum

· P3 Plug In

SOLA

· Compact Plus CP3010

· Mono Plus

· Plug In 3000

· S1000, S4000, S1000I

BEST POWER

· B-1000, B-4000

POWERWARE

· Borri 1000, Borii 4000, Borri 6000

 

Naszą specjalnością jest projektowanie i wykonawstwo w oparciu o najnowsze technologie kompletnych projektów ochrony zasilania i zarządzania energią dla scentralizowanych serwerów, systemów pamięci masowej, systemów telekomunikacyjnych, grup komputerów PC, bram LAN, mostków, routerów i innych urządzeń o krytycznym znaczeniu.

 

Zajmujemy się dostawą przetestowanych i najwyższej jakości zestawów bateryjnych oraz profesjonalną ich wymianą wraz z okablowaniem. Zapewniamy recycling wyeksploatowanych ogniw.

 

Realizujemy projekty pod specyficzne zamówienia klientów mające na celu adaptację infrastruktury systemów do ich indywidualnych potrzeb (niestandardowe konstrukcje podstaw pod rozdzielnie, urządzenia UPS, regały bateryjne, zabiegi techniczne mające na celu zabezpieczenie liniowego rozkładu ciężaru urządzeń czy posadowienia go na podłogach technicznych).

 

Organizujemy szkolenia dla użytkowników naszych projektów.

Powering

The

World

.....

PROJEKY

USŁUGI